شرایط و قوانین سایت

شرایط و قوانین:

مانیا یک وبسایت املاک است، که  بنگاه های املاک، دفترهای فنی مهندسی و افراد عادی(مالکان، کیوسک های اجاره ویلا و...) در آن اقدام به ثبت آگهی می کنند.بدیهی است که هیچ کدام از آگهی های ثبت شده در سایت مانیا متعلق به این سایت نمی باشد و تماما توسط خود کاربرها ثبت شده است.

وبسایت املاک مانیا، پلتفرم ارتباط میان متقاضایان املاک و دارندگان املاک(بنگاه های املاک، دفاتر فنی و مهندسی و افراد عادی) می باشد.

اگر خواهان استفاده از این وب‌سایت هستید، باید از قوانین و مقررات وب‌سایت پیروی کنید. در صورت عدم قبول این قوانین، از این وب‌سایت استفاده نکنید.

شرایط و قوانین برای کاربر های این سایت نوشته شده است.(کاربر: به هرکسی که از سایت استفاده میکند.)

 

 1. کاربر ها موظف هستند در هنگام ثبت نام اطلاعات درست بدهند، در صورت مشاهده اطلاعات غلط مدیر سایت مانیا مجاز است آن کاربر را حذف کند.
 1. وب سایت مانیا این اجازه را به خود می دهد که بدون اطلاع قبلی آگهی را حذف یا از انتشار آن جلوگیری کند.
 1. اطلاعات مربوط به کاربر که در هنگام ثبت نام از وی گرفته می شود در اختیار شخص سوم قرار نمیگیرد و برای اهدافی به غیر از وب سایت مانیا استفاده نمی شود.
 1. وب سایت مانیا مسئولیت هرگونه ضرر غیرمستقیم، تصادفی، از دست دادن سود، درآمد، اطلاعات و یا شهرت و اعتبار حرفه ای کاربران را به عهده نمی‌گیرد.
 1. وب سایت مانیا مسئولیت تایید صحت اطلاعات موجود در وب‌سایت را به عهده ندارد و در صورتیکه کاربر بر اساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت اقدام به داد و ستد مالی نماید، مسئولیت کلیه اقدامات فوق به عهده کاربر می باشد.
 1. وب سایت مانیا ضمانتی در قبال صحت و به روز بودن اطلاعات موجود در وب‌سایت ندارد و همچنین مسئولیتی را در قبال نوع استفاده کاربر از اطلاعات موجود در وب‌سایت نمی‌پذیرد.
 1. حساب‌های کاربرانی که مورد سوء استفاده یا دستکاری قرار گیرند، بدون اطلاع قبلی حذف می‌شوند. 
 1. هر یک از اعضا فقط می تواند یک حساب کاربری داشته باشد، چنانچه بیش از یک حساب کاربری ثبت شود، حساب‌های جدیدتر حذف خواهند شد.
 1. برای رفع هرگونه ابهامی، وب‌سایت مانیا تنها ارایه دهنده خدمات است و نه کالا.
 2. وب‌سایت مانیا  مالک کلیه حقوق معنوی مربوط به وب‌سایت و خدمات ارایه شده توسط این وب‌سایت شامل طرح، نوشته‌ها، گرافیک و انتخاب و تنظیم آنهاست.هر گونه کپی یا سو استفاده پیگرد قانونی دارد.
 3. سایت مانیا مسئولیتی در قبال ذخیره سازی و پشتیبان گیری از آگهی ها و تصاویر آگهی ها و تعهدی برای نگهداری فایل‌ها روی سرور ندارد و همچین در مقابل حمله سایبری و هک شدن هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.
 4. وب سایت مانیا ممکن است تغییراتی در این قوانین و مقررات  اعمال کند که در این صورت، کاربران لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا مطلع شوند.
 5. کاربر قبول میکند کلیه شرایط و مقررات مربوطه، مندرج در این متن را مطالعه و تایید نموده است.