رستوران محلی کندوج کجاست؟

1397/4/19سفر به گیلان همیشه خاطره انگیز و جالب است. بدون شک گیلان بیشترین تنوع غذایی در بین استان های کشور عزیزمون را داراست. در این بین هستند رستوران های خوبی که عده ی زیادی از مردم از آن بی خبرند! با ما همراه باشید تا اینبار در بخش شکم گردی  "وبلاگ مانیا" یکی دیگر از رستوران های بکر شمال را به شما معرفی کنیم:

 

یکی از رستوران های که در شرق گیلان از محبوبیت خاصی برخودار است،رستوران کندوج در واجارگاه رودسر می باشد. رستورانی که شاید خیلی از افراد بومی این منطقه هم از آن بی اطلاع هستند. برای رسیدن به این رستوران خاص و دوست داشتنی باید به دیار گیلان سفر کنید. بعد رسیدن به واجارگاه باید به روستای بزکویه برید و بعدشم به راحتی می تونید رستوران کندوج رو پیدا کنید.

واجارگاه و بزکویه مثه سرولات اونقدر شلوغ نیستند.

یکی از دلایل معروفیت این رستوران منظره ی خاص اش در داخل و محوطه بیرونش می باشد که لذت خوردن غذا را دو چندان می کند.این رستوران در یک نقطه بسیار زیبا و بکر قرار دارد و دور تا دور آن پر از پوشش گیاهی است .در رستوران کندوج شما می توانید غذا را با دید منظره ای زیبا از پوشش گیاهی و دریا میل کنید.

در این رستوران انواع غذاهای محلی همچون باقالاقاتق، میرزا قاسمی، کباب ترش و... به همراه دسر های محلی سیرترشی، زیتون پرورده و... سرو می شود.

آدرس دقیق:گیلان، رودسر، کیلومتر 20 جاده رامسر، شهر واجارگاه، روستای سرسبز بزکویه(سبزکویه)