دریاچه قو ییلاق جواهرده رامسر

1397/8/5یکبار دیگر در وبلاگ مانیا می خواهیم یکی از جاذبه های عروس شهر های ایران را به شما معرفی کنیم.این بار دریاچه قو رامسر که در نزدیکی جواهرده قرار دارد را به شما معرفی می کنیم.این دریاچه در 23 کیلومتری رامسر و  نرسیده به جواهرده قرار دارد و توسط بخش خصوصی گسترش داده شده است.

 

آدرس دقیق:مازندران، رامسر، نرسیده به جواهرده

 

شاید دریاچه قو از جاذبه های تراز اول رامسر  نباشد اما برای آنهایی که زیاد به این شهر سفر می کنند میتواند جالب باشد.

برای رسیدن به دریاچه قو بعد از رسیدن به رامسر باید از سه راه فلسطین رامسر وارد جاده جواهرده شده و حدودا 23 کیلومتر جاده جنگی و آسفالته را طی کنید. بدون شک زیبایی های این جاده نظر شما و همراهانتان را جلب می کند. نرسیده به جواهرده در سمت چپ جاده دریاچه قو وجود دارد که ابتدا باید وارد جاده خاکی شده و بعد از طی مسافتی به دریاچه قو جواهرده رامسر می رسید.

 

دریاچه قو رامسر

 

در این دریاچه علاوه بر آلاچیق ها برای استراحت کوتاه مدت واحد های اقامتی نیز وجود دارد.که می توان آنها را از قبل رزرو کرد.در این دریاچه قایق های پدالی نیز وجود دارد که میتوان آنها را اجاره کرد و به وسیله ای آنها تا وسط دریاچه پدال زد. در کنار دریاچه قو رستوران سنتی و محلی نیز وجود دارد که انواع غذا های محلی و بومی منطقه را سرو می کند.

 در ورودی دریاچه مبلغی به عنوان ورودی نیز از بازدید کنندگان دریافت می شود زیرا دریاچه قو شخصی است. و با هزینه بخش خصوصی ساخته شده است.

با توجه به این که  این دریاچه در نزدیکی ییلاق جواهرده وجود دارد می توانید در یک روز از هر دو مکان بازدید کنید. در ییلاق جواهرده نیز مجتمع های اقامتی برای اسکان وجود دارد.