رستوران خاله مرضیه در سرولات

1397/7/24آدرس دقیق:گیلان، چابکسر، روستای لیمه سرا، 1500 متر بعد از رستوران خاور خانوم.

 

یکبار دیگر با ما همراه باشید تا یکی دیگر از رستوران های بکر استان گیلان را به شما معرفی کنیم.رستوران خاله مرضیه در شهر زیبای چابکسر و در سرولات قرار دارد.برای رسیدن به این رستوران می بایست به روستای لیمه سرا بروید، با گذر از مسیری زیبا با پوشش های جنگلی بی نظیر و بعد از طی مسافتی حدود 1.5 کیلومتری بعد از رستوران خاور خانوم،  که سراشیبی هم دارد به باغ آرامش یا رستوران خاله مرضیه میرسید. بدیهی است در این روستا با مشکل کمبود جای پارک و ترافیک مواجه شوید و بهتر است در نزدیکی هر رستوران که جای پارک پیدا کردید ماشینتان را پارک کنید.

 

بعد از رسیدن به رستوران خاله مرضیه بدون شک زیبایی این باغ شما را شگفت زده خواهد کرد. در بدو ورود خاله مرضیه و شوهرش که صاحب رستوران هستند به استقبال شما می آیند.اینجا دیگر خبری از میز های صنعتی و مبله نیست. در این رستوران چندین آلاچیق وجود دارد که ویوی بسیار زیبای دارند. دراین رستوران منو هم وجود ندارد و خودِ خاله مرضیه شخصاً به صورت کاملا سنتی از شما سفارش می گیرد.

 

باغ آرامش چابکسر

 

در این رستوران انگار مهمان یک خانواده شمالی هستید و در مقایسه با رستوران های صنعتی و بزرگ در آن سفارش ها کمی دیرتر آماده می شود وهمین نیز علتی برای خوشمزه بودن غذا ها است.در رستوران خاله مرضیه چای رایگان هیزمی نیز موجود است ولی هرکس باید خودش برای خودش چای بریزد.

اگر تعدادتان زیاد است بهتر است از صبح رزرو کنید.

این باغ که در لبه ی یک دره در دل کوه می باشد ویوی بسیار زیبای دارد بطوریکه شهر زیر پا های شماست!

 

اغلب افرادی که این رستوران را امتحان کرده اند از کیفیت و سنتی بودن رستوران راضی بوده اند اما باید این را هم در نظر داشت که غذا کاملا سلیقه ای است. در باغ آرامش شما میتوانید انواع غذا های محلی خوشمزه مانند کباب ترش، مرغ شکم پر، باقلاقاتوق میرزا قاسمی و... به همراه زیتون پرورده و ماست کوزه ای سفارش دهید.لذت خوردن این غذا در دل طبیعت با صدای پرندگان وصف نشدنی است.

 

بدون شک نباید از رستوران خاله مرضیه انتظار یک سرویس دهی مدرن و بروز در سطح رستوران های تهران را داشت، ولی این رستوران می تواند برای افرادی که از  سبک زندگیشهری و مدرینته خسته شده اند تجربه جالبی باشد.

 

باقالاقاتق در رستوران خاله مرضیه چابکسر