رستوران دربند لطفی در سرولات

1397/3/26کمتر کسی را می توان یافت که به استان های گیلان و مازندران سفر کرده باشد اما به روستای سرولات نرفته باشد.روستای سرولات را همه با روستای های معروف و غذاهای خوشمزه اش به یاد می آورند. رستوران هایی همچون رستوران دربند لطفی و رستوران خاور خانم که از معروف ترین آنها می باشند.

 

رستوران دربند لطفی متعلق به عباس لطفی است که طبق گفته مدیر رستوران قدمتی پیشتر از رستوران خاور خانم دارد. این رستوران کار خود را ابتدا با سرو صبحانه آغاز کرده و کم کم منوی ناهار نیز به این رستوران اضافه شده است.

 

برای رسیدن به رستوران دربند لطفی باید به گیلان سفر کنید. در شهر چابکسر منطقه ای زیبای به نام سرولات وجود دارد.بعد از طی حدودا 3 کیلومتر باید وارد روستای لیمه سرا شوید و بعد از آن رستوران دربند لطفی قرار دارد که شلوغی و ازدحام و کمبود جای پارک در این منطقه فراتر از انتظار است!

 

علت معروفیت و محبوبیت رستوران دربند لطفی، غذای محلی این رستوران است. از غذا های معروف این رستوران می توان به مرغ ترش و کباب ترش اشاره کرد.یکی دیگر از جاذبه های این رستوران نمای زیبای آن در طبقه آخر می باشد که نمایی از کوه و دریا را باهم دارد.